Підбір персоналу
Ми робимо те, в чому компетентні, щоб ви могли витрачати власний час на те, в чому компетентні ви.
Formatta - команда професіоналів, яка вже більше10 років в рекрутингу та HR-консалтингу.

За цей час ми точно зрозуміли у чому сильні:
• швидко стартуємо, ефективні в режимі багатозадачності і оперативно реагуємо на запити;
• адаптуємо процес рекрутингу під потреби клієнта - прагнемо закривати вакансії з першого ідеального кандидата;
• ефективно працюємо з компаніями, у яких HR-функція не сформована у повній мірі;
• маємо власну розроблену модель компетенцій для оцінки будь-яких кандидатів на вході,
який відіграє роль чіткого фільтру ще на етапі первинного відбору
Наша команда є найбільш ефективною при пошуку кандидатів від рівня старших спеціалістів до керівників вищої ланки за такими напрямками, як:
фінанси, маркетинг, продажі, e-commerce, юриспруденція, HR, логістика, ІТ та інші

Базова вартість послуги з пошуку персоналу складає 20% від річного доходу кандидата, але не менше, ніж 100 000 грн. (+НДС)
Вартість може обговорюватись у випадку підписання довготривалого контракту, співпраці на умовах ексклюзиву або при узгодженні поетапної оплати.
Чому варто звернутись за послугами професійних рекрутерів
Раціональність
якщо у вашій компанії немає внутрішнього менеджера з персоналу або рекрутера і немає необхідності у його постійній присутності. У невеликих компаніях або проектах доцільніше укласти контракт з рекрутинговим агентством, ніж найм постійного співробітника
Конфіденційний пошук
у разі, якщо ви не хочете, щоб інформація про пошук
співробітника виходила на ринок завчасно. Причини можуть бути різними: заміна співробітника, оцінка ринку можливих кандидатів в порівнянні з внутрішнім претендентом, вихід на ринок нової компанії або запуск нового проекту і т.д.
Економія часу
велика завантаженість внутрішнього менеджера з персоналу проектами, не пов'язаними з підбором персоналу, і одночасно обмеженість в часі
Надмірний наплив вакансій
тимчасове поява великої кількості відкритих вакансій. Ситуація в компанії, пов'язана з запуском нового проекту або сезонної потребою в персоналі, вимагає допомоги зовнішніх фахівців
Специфічність вакансії
специфічні вимоги до фахівця, обмеженість ринку, можливість пошуку виключно за рекомендаціями і за допомогою прямого пошуку або відсутнітність у менеджера з пошуку компетенції для оцінки таких кандидатів.
Оціночні інструменти можна використовувати для підбору персоналу з ціллю отримати найбільш повну картину щодо кандидата.
Вузькопрофільний пошук
у таких випадках є сенс звернутися до рекрутингових агентств з конкретною спеціалізацією (ІТ, фінанси, e-commerce і ін.), так як накопичена експертиза допомагає зробити пошук швидким і максимально якісним.
Актуальні матеріали про підбір персоналу з нашого блогу
Напишіть нам